Zimní firemní akce na jižní Moravě

SONY DSC

Zážitkový areál Bukovanský mlýn je to pravé místo pro Vaši firemní akci!

Hotel Bukovanský mlýn se nachází přímo v centru Slovácka. Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka. Kvalitní ubytování, opět v rustikálním slováckém stylu, je nabízeno v podkroví Mlynářského stavení a v dalších čtyřech samostatných budovách – Slováckých chalupách.

Součástí „Mlynářského stavení“ je restaurace nabízející nejrůznější speciality tradiční slovácké a staročeské kuchyně. Dejte si tu konfitované kachní stehýnko se zelím anebo kančí kýtu se šípkovou omáčkou. A k tomu samozřejmě pohárek dobrého vína. Najdete zde také tradiční kvelbený sklep s posezením a rotundu s vinotékou, kde můžete ochutnat nejlepší vína ze Slovácké vinařské podoblasti.

Hotelový areál je ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Firmy zde díky rozlehlému prostoru mohou pro své zaměstnance uspořádat různá školení a následný teambuilding s variacemi zábavně-sportovních programů a večer zakončit degustací vín se sklepmistrem ve vinotéce.

I v zimním období má Bukovanský mlýn co nabídnout. Vytipovali jsme pro Vás zábavné programy, které jde absolvovat i v zimním období.

Pravá slovácká zabijačka
celodenní zážitkový program se svéráznými řezníky a slováckou tetičkou, zabijačkové pochoutky, svařené víno i něco ostřejšího, lidová hudba a zpěv, odpočinek a nocleh ve slovácké chalupě, ráno bohatá selská snídaně…
(více informací k Pravé slovácké zabijačce)

Hra o mlýnský poklad
2-3 hodinový program se zajímavými a rozmanitými úkoly rozesetými po celém areálu Bukovanského mlýna, hádanky, luštění, silové a rychlostní disciplíny, vtipné scénky a další, na závěr pak odkrytí pokladu ukrytého v mlýnské truhle….
(více informací ke Hře o mlýnský poklad)

Vinařský program
den s naším zkušeným sklepmistrem, povídání o víně, výroba, zajímavosti, rarity, návštěva venkovského sklípku u místního vinaře, odborná degustace v okouzlující hotelové vinotéce, následně zábavný večer se soutěžním programem „Vinařská maturita“.
(více informací k Vinařskému programu)

Pivní program
návštěva místního pivovaru s prohlídkou celého výrobního provozu a zajímavým výkladem s ochutnávkou hotových piv přímo z tanků, následně u nás na hotelu speciální degustace piva s odborným výkladem pivního recenzenta …
(více informací k Pivnímu programu)

Lukostřelba
v zimě speciálně v naší útulné hotelové vinárně, možnost uspořádat turnaj týmů či jednotlivců, v ceně diplomy a malé upomínkové předměty pro každého, lukostřelbu možno doplnit o další hrací zařízení (holandský billiard, laserová střelnice, atd…)

U nás se nebudete nudit ani v zimě :).

Navíc pro firemní akci v období leden – březen nabízíme pro každého ubytovaného láhev vína zdarma a pronájem seminárních prostor zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Více informací na www.bukovansky-mlyn.cz