Westernové městečko Boskovice

Už jste slyšeli o boskovickém dolaru? Že ne? Tak to jste asi ještě nebyli na návštěvě ve Westernovém městečku v Boskovicích!

Boskovický dolar s kurzem 1:1 k české koruně je jediná měna, jakou se v boskovickém western městečku dá platit. U vstupu, jakožto i na území městečka je směnáren dostatek a pokud vám na konci dne či pobytu zbydou, je možné je směnit zpět.

Western Park Boskovice patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům jižní Moravy. Vznikl v roce 1994 a od roku 2009 nabízí návštěvníkům celoroční provoz. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé.

Součástí areálu je i Western zážitkový hotel. Komplex se dělí na několik apartmánů vkusně zabudovaných do typických stavení. Nábytek na míru, podlahové vytápění a luxusní matrace zajistí každému návštěvníkovi pohodovou dovolenou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení, avšak, a to schválně, nedisponují televizí.

Nově otevřené lanové centrum v krásném prostředí Western parku nabízí zábavu a adrenalin pro celou rodinu. Nachází se zde celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy.

V areálu je hned několik restaurací, ve všech výborně vaří, stačí si jen vybrat dle vašeho vkusu.

Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit, nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V Saloonech ochutnáte místní speciality. Přímo v areálu se konají I speciální víkendové akce, country bály  a nově také kabarety a galavečery.

Ve Westernovém městečku si užijí všichni! Děti, dospělí, senioři. Výborná gastronomie a celodenní programy, domácí zvířata, a spoustu dalších zážitků vás uchvátí natolik, že se vám odsud nebude chtít odjet.