VYZKOUŠELI JSME ZA VÁS: Silvestr a Nový rok na Slovácku!

Chcete zažít tradičně netradiční silvestrovskou atmosféru? Využijte jedinečnou možnost prožít tři dny plné zábavy v srdci „slovácké metropole“ s dobrými lidmi, vínem a skvělou muzikou. Penzion Régio v Kyjově je pro tuto příležitost ideálním útočištěm.

Nic vás v mrazu nezahřeje tolik, jako sobotní uvítací slivovička, podávaná ihned po příjezdu. Pro obzvláště zmrzlé jedince nabízí penzion možnost využití wellness, včetně infrasauny, která se už o vaše prohřátí a uvolnění postará.

Večer vás transferem přemístí do areálu Bukovanského mlýna, kde na vlastní kůži zažijete pověstnou tradiční slováckou pohostinnost. Jak během prohlídky mlýna s výkladem pana mlynáře, tak v průběhu skvělé večeře o dvou chodech vás bude doprovázet družná zábava.

Během silvestrovské neděle pak doporučujeme navštívit Slováckou galerii vín, místní vyhlášenou vinárnu na náměstí přímo pod radnicí, která kromě skvělého vína slovácké vinařské podoblasti nabízí také jedinečnou expozici obrazů malířky Lenky Jurečkové, jejíž abstraktní folklorní motivy si hosté s oblibou kupují a odnášejí s sebou domů coby suvenýry.

Silvestrovské odpoledne na náměstí v Kyjově slibuje bohatý kulturní program a ochutnávku místních specialit a oblíbeného horkého guláše pro zahřátí. Zábava na náměstí vrcholí nádherným ohňostrojem s hudebním doprovodem.

Večer se opět přesouváte transferem na Bukovanský mlýn, kde vás čeká přípitek, bohatá tříchodová večeře a tradiční silvestrovské pohoštění na celou noc, vše s doprovodem cimbálové muziky k poslechu i tanci. Kdo nevyužil možnosti odpolední degustace ve Slovácké galerii vín nebo mu nestačila, může ochutnat vína také v místní Rotundě, sklepních prostorách pod restaurací, pod vedením sklepmistra Bukovanského mlýna.

Úderem půlnoci vás uchvátí krásný ohňostroj doplněný o slavnostní novoroční přípitek. Spousta zábavy až do ranních hodin je zde již tradicí. K jídlu bude podávána kromě jiného také klasická česnečka, coby tradiční novoroční „vyprošťovák“.

V pondělí po probuzení si v klidu vychutnáte brunch ve formě teplého a studeného bufetu ve společenské místnosti penzionu. Pro zájemce jsou k dispozici turistické a kulturní programy v Kyjově a okolí, které můžete dle libosti prostřídat s odpočinkem v již zmíněném wellness centru. Budete mít dostatek času na regeneraci, nemusíte spěchat, check‑out se bez příplatků odkládá až do odpoledních hodin.

Užijte si Silvestra na Slovácku s výhodným ubytováním v penzionu Régio v centru Kyjova a slavnostním programem v tradičním prostředí moravského gruntu na Bukovanském mlýně. Doporučujeme všem milovníkům folkloru, dobrého jídla, pití a zábavy.

Silvestrovský pobyt v Kyjově a Bukovanech