Velikonoce na Slovácku

Pocházím z jižních Čech, takže malebné přírody i památek mám okolo sebe dostatek. Ale nikdy dříve jsem ještě nenavštívila jižní Moravu, kraj plný vína a krásných tradic. A které období by pro návštěvu tohoto kraje bylo lepší, než jaro. Hledali jsme s manželem ubytování na Slovácku a narazili jsme na Váš Penzion Régio***.  Po prostudování webových stránek jsme zjistili, že nabízíte přímo Velikonoční balíčky pro páry, takže nebylo co řešit a vyrazili jsme.

Po příjezdu jsme byli mile překvapeni ,  jak krásný penzion ve skutečnosti je, dalším plusem pro nás bylo i to, že je penzion nekuřácký. Snídani nám přinesli na pokoj a nebyla tedy nijak chudá. J

Během pobytu jsme v pátek absolvovali degustaci na nedalekém Bukovanském mlýnu, který je postavený právě v tom slováckém stylu, za kterým jsme se vydali. Sklepmistr byl výborný, stejně tak i víno!

Ještěže jsme na sobotní výlet na zámek do Milotic nemuseli pěšky, ale mikrobus nás odvezl od penzionu na místo a zpět.

Asi nejpříjemnější částí našeho pobytu bylo 60 minut strávených v nádherném novém welness, které jsme měli jen pro sebe! Příjemný večer jsme završili lahví vína, které jsme jako dárek dostali na pokoj.

Třešničkou na dortu už byl jen program ve stylu lidových tradic na Bukovanském mlýně s tradičním vyškrabováním vajíček a pletením pomlázek, završený výborným obědem.

Kdybychom ještě měli sílu, určitě bychom zašli na košt vína, který se zrovna ten víkend konal, ale to zase příště!

Z pobytu jsme odjížděli příjemně odpočatí a plní zážitků, určitě si to příští rok zopakujeme!