Úžasný relaxační zážitek

V létě jsme s rodinou strávili dovolenou v Čechách na hotelu Hrazany. Hotel se nachází v krásném prostředí obklopen krajinou nedaleko od Slapské přehrady. Je téměř na polosamotě, kde se z jedné strany nachází les a z druhé bungalovy a louky. Nejen že to bylo bezpečné místo pro naše děti, ale také to byl úžasný relaxační zážitek pro nás dospělé.

Za krásného počasí jsme většinu času strávili v bazénu, který nám byl plně k dispozici. Využili jsme například možnosti minigolfu nebo sportovního hřiště, které bylo vhodné na volejbal nebo nohejbal. Děti také trávili čas na průlezkách a houpačkách.

Dokonce jsme si i vypůjčili horská kola a vyrazili na projížďku po cyklostezce po krásném okolí přehrady. Udělali jsme si výlet na již zmiňovanou přehradu a vypůjčili jsme si loďku a projeli se po vodě.

Večer když děti usnuli, šli jsme chvíli popít na bar nebo terasu s krásným výhledem.

Co se týká jídla, tak si nemůžeme vůbec stěžovat. Strava byla orientovaná převážně na českou kuchyni a mám pocit, že jsme odjížděli o tři kila těžší než když jsme přijeli.

Obsluha byla příjemná a usměvavá, ve všem nám okamžitě vyhověli.

Pokoje byly zařízeny velmi útulně a působily příjemný dojmem.

Za nás tedy naprostá spokojenost. Myslím, že hotelu Hrazany a jeho okolí se nedá nic vytknout. Bohužel týden uběhl tak rychle, že jsme nevyužili možnost všech výletů.