Silvestrovské oslavy přímo pod královským Buchlovem

Oslavy konce roku uprostřed tiché zimní krajiny Buchlovských hor lákají stále více návštěvníků. Pohádkové prostředí přímo v podhradí, kvalitní moravská vína a atraktivní silvestrovské menu v kombinaci s neotřelou zábavou vytvářejí lákavý koktejl i pro náročnější hosty.

Na místo se dostanete po romanticky vyhlížející upravené lesní cestě, která vás zavede z hlavní komunikace přímo k hradu a hotelu. Stanete uprostřed nádherné přírody v srdci rozlehlých buchlovských lesů a luk. Čerstvý zimní vzduch a nekonečný klid spolu s ochromujícími panoramaty vytvářejí atmosféru pro nadstandardní odpočinek.

Turistické vyžití a komentovaná vycházka ke Kapli svaté Barbory

Jste-li aktivními turisty, ale nepotřebujete kvůli tomu nutně zdolávat přímo pohoří, může být pobyt zde ideálním právě pro vás. Pořadatelé vám představí tipy pro turistické vyžití, včetně komentované vycházky ke Kapli svaté Barbory, a milovníkům sportu doporučí kromě výletů i některé oblíbené ski-parky a aquaparky v okolí.

Zázemí hotelu Buchlov

Zázemí hotelu pak krásu okolní přírody doplní komfortem v podobě útulného ubytování s kvalitními službami. Zvláště příjemným překvapením je hotelové wellness. Finskou detoxikační saunu a bublinkovou koupel bezvadně doplňují klasické a reflexní masáže, nebo speciální masáže s použitím lávových kamenů a baněk. Vše dostupné pohodlně přímo v prostorách hotelu.

Tradiční moravská pohostinnost

Hlavní program silvestrovského pobytu naplňuje představu o tradiční moravské pohostinnosti, a to jak bodrým přivítáním s kalíškem medoviny a velkorysým jídelníčkem s degustací moravských vín, tak také zábavou u cimbálu o prvním večeru, i koncertem multižánrových Brixenů, plánovaným na hlavní večer silvestrovský. Dovršením zábavy a sladkou třešničkou na dortu slavnostního večera bude kolosální ohňostroj s přípitkem.

Silvestrovský koncert multižánrových Brixenů a velkolepý ohňostroj

Jediným nedostatkem silvestrovských oslav na hotelu Buchlov je jeho častá vysoká obsazenost. Spokojení hosté si jej často rezervují ihned při odchodu a nám ostatním tak nezbývá než čekat, až se nějaká místa znovu uvolní. Teď na konci září je situace podle posledních informací poměrně příznivá, tak s rezervací zbytečně neotálejte. Užijete si velkolepý večer plný zábavy a skvělé gastronomie v romantickém prostředí přímo pod tajuplným středověkým hradem.

Více informací o tomto pobytu a rezervace v odkazu:  Silvestrovský pobyt na hotelu Buchlov 2018-2019