Relaxace ve wellness hotelu Flóra Trenčianske Teplice

Již několik let vyrážíme v čistě ženském složení na dámskou jízdu po wellness hotelech v České nebo Slovenské republice. Jezdíme na relaxační prodloužené víkendy obvykle na čtyři noci. Jelikož bydlíme na jižní Moravě, vydáváme se stále častěji po hotelech na Slovensku, které jsou pro nás z hlediska vzdálenosti dobře dostupné.

Mým oblíbeným hotelem, pro strávení relaxačního pobytu, se stal hotel Flóra Trenčianske Teplice, a to díky své poloze, kvalitním službám a především wellness centru. Hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích i apartmánech. My si rezervujeme standardní pokoj. V něm se nachází vlastní sociální zařízení, stylový nábytek, televize, rádio a telefon. Některé pokoje mají i balkon. Každý host nalezne ve skříni i župan. Stačí se tedy jen převléknout do plavek, zahalit do županu a výtahem sjet do podlaží, kde je umístěno wellness centrum, které disponuje velkým nerezovým bazénem s protiproudem, gejzírem, vodopádem, dále je k dispozici sedací bazén s hydromasážními tryskami atd. Kolem bazénu mohou klienti využít lehátka.  Součástí wellness centra je saunový svět se solnou parní saunou, finskou saunou, bylinkovou inhalací, odpočívárnou a vodní cestou. Ubytovaní mají vstup do wellness centra zdarma.

Vedle standardního ubytování se snídaní nabízí hotel i balíčky služeb s různými typy masáží a bonusů. Pobytové balíčky mají i příznačné názvy. Například pobyt na bolavá záda je nazván „Uvolněte se, prosím“ nebo beauty pobyt pro ženy se jmenuje „Po čem ženy touží“. Jsou zde balíčky i pro seniory a zamilované. Vybere si každý.

V hotelu samozřejmě nechybí restaurace, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu, obědy i večeře. K restauraci dále náleží letní terasa, která je otevřena po dobu hlavní sezóny. Kromě restaurace je možno navštívit i kavárnu zařízenou ve filmovém stylu. Sportovci uvítají kvalitní hotelové fitness s volným vstupem.

Hotel Flóra se nachází téměř v centru lázeňského města Trenčianske Teplice. Stačí přejít silnici a ocitnete se v lázeňském parku a na kolonádě. Pouze 300 m od hotelu jsou vzdáleny termální bazény. Město žije i bohatým kulturním životem.

Ubytování na Flóře v Trenčianských Teplicích vřele doporučuji.

Veronika H.