Pampeliška v novém kabátě!

Pampeliska.cz v novém kabátku! Na našem webu www.pampeliska.cz nově naleznete kromě českých a slovenských objektů také zahraniční objekty. Nemusíte tedy brouzdat mezi několika weby, pokud zatím nejste rozhodnuti, zda strávíte dovolenou v ČeskuSlovensku, vyrazíte k moři nebo dáte přednost turistice v Alpách. Rozšíření nabídky o Chorvatsko, Itálii, Rakousko a Maďarsko si žádalo i grafické úpravy. Pampeliška je nyní přehlednější a výběr ubytování tak bude o něco snazší. Doufáme, že se Vám změny budou líbit.

Hledáte ubytování jako obchodní cestující na jednu noc nebo jako rodina s dětmi či parta přátel? U nás naleznete vše, co hledáte.  Široká nabídka ubytování v různých typech ubytovacích zařízení (chaty, chalupy, penziony, hotely, apartmány, karavany, rezidence, atd.). Pro vyhledání vhodné dovolené či pobytu Vám pomůže náš vyhledávač, který Vám velmi usnadní vyhledávání.

Připravenou pro Vás máme i širokou nabídku tématických katalogů, které Vám také usnadní vyhledávání. Jedete na dovolenou s pejskem? Tak zvolete náš katalog Dovolená se psem a v nabídce budete mít veškerou nabídku objektů, které budou mít povolené ubytování s pejskem, pak můžete Vaše požadavky upřesnit pomocí vyhledávače.