Nafocení Vaší chaty, chalupy v Jihomoravském kraji

Proč je důležité mít kvalitní fotografie u své prezentace?

Jak určitě všichni víte, kvalitní a krásné foto dokážou Vaši chatu a chalupu nejlépe prodat. Protože i my toto víme, tak jsme oslovili jednoho z fotografů v našem okolí, se kterým máme dobré zkušenosti, a nechali jsme zkušebně nafotit jeden z objektů z naší nabídky, abyste i Vy viděli jeho kvalitní práci. Kvalitní nafocení Vaší chaty, chalupy nemusí být až tak velkou investici, ale určitě se nové fotografie vyplatí.

Rádi bychom Vám představili Martina Kopřivu. Ukázku jeho fotografií naleznete níže.

Něco málo o Martinovi

Jmenuji se Martin Kopřiva, (*1980) pocházím z Kyjova a fotografii se věnuji asi 15 let. Mou specializací je převážně svatební a ateliérová fotografie, v poslední době fotím i produkty a interiéry. Má práce je současně i mým velkým koníčkem. Každou zakázku beru jako další výzvu, přistupuju  k ní individuálně a s respektem. Pro focení používám nejmodernější techniku značky Canon.

E-mail: fotoemoce@seznam.cz
Mobil: 777 778 522
Facebook: fotoemoce.cz

Informace k nafocení:

  • Cena za nafocení objektu je 1900 Kč včetně DPH, doprava v okruhu 50 km od Kyjova zdarma, jinak příplatek 5 Kč /km – tam i zpět.
  • V ceně je minimálně 40 upravených fotografií v digitální podobě, které zasílám přes Úschovna.cz, neupravené fotky neposkytuji.
  • Doba zpracování je 10 pracovních dní. Fotím 7 dní v týdnu, dopoledne i odpoledne, vždy po předchozí domluvě.
  • Pro objednání zakázky zavolat nejpozději 10 dní předem.

Fotografie exteriéru

Fotografie interiéru