Mobilní domy a karavany v Chorvatsku – novinky na léto 2013

Pobyt v přírodě s možností bezstarostných radovánek, kde není nic zakázáno, je dnes velmi žádaným typem dovolené. Pokud jsou tyto výhody doplněny ještě umístěním domů téměř u moře, zvyšuje to atraktivitu zájezdu a zájem o takto strávené chvíle volna roste. Právě takovou dovolenou zažijete v mobilních domech v Chorvatsku. 

Vážení a milí příznivci letních dovolených a obzvlášť milovníci Jadranu, je mi velkou ctí, že Vás mohu opět pozdravit a popřát Vám zdraví, štěstí a dobrou náladu do budoucích dnů a týdnů. Rád bych Vám poděkoval za přízeň naší cestovní kanceláři a velmi mě těší Váš rostoucí zájem o dovolené v mobilních domech blízko moře a v komfortně vybavených střediscích, resortech či kempech.

Velmi mě potěšila nominace naší cestovní kanceláře do celorepublikové soutěže CZECH TRAVEL AWARDS 2012 a velké díky patří těm, kteří nám dali svůj hlas a takto nás podpořili v této soutěži. Věřím ve Vaši podporu i v případě dalších soutěží tohoto typu.

Od 1. 11. 2012 jsme zahájili prodej letní sezóny 2013. Pro tuto sezónu máme připravenu celou řadu novinek. První velkou novinkou je změna cenové politiky a s tím související ceník. Od nové sezóny se mobilní domy a karavany již neprodávají jako celek, ale rozhodli jsme se účtovat ubytování po osobách. Tím zvýhodňujeme páry, trojice, mladé rodiny s dětmi i seniory! V souvislosti s touto změnou nabízíme také jedno dítě do 2 let zcela zdarma, bez nároku na lůžko.

Další novinkou je rozšíření ubytovacích kapacit ve velmi oblíbených destinacích Biograd na Moru, Park Soline**** a na ostrově Murter – Jezera, kemp Jezera Lovišca***. V destinaci Poreč – Bijela Uvala**** projdou naše ubytovací kapacity – karavany servisními opravami a plánujeme také modernizaci našeho ubytovacího “parku“!

Milí příznivci Jadranu, jako již každoročně si pro Vás CK CHERRY TOUR připravila velmi oblíbenou nabídku 1+1 dovolené za zvýhodněnou cenu! Chystáte-li se tedy o letních prázdninách do Chorvatska, využijte tuto možnost a získejte druhou dovolenou za zvýhodněnou cenu 990,- Kč nebo 2 990,- Kč. Za tuto cenu získáte týdenní pobyt u moře až pro 4 osoby a to buď v karavanech (990,- Kč) nebo mobilních domech (2 990,- Kč) v termínech 18.5. – 25.5.2013, 25.5. – 1.6.2013 nebo v termínu 21.9. – 28.9.2013. Podmínkou pro získání této speciální nabídky je výběr dovolené v letních prázdninových měsících a úhrada 50% ceny dovolené do 7 dnů od objednání. Věřte, že pobyt v květnových či zářijových termínech je v Chorvatsku velmi krásný. V období května vše rozkvétá a příroda ukazuje světu své krásné barvy. Září potom nabízí menší počet hostů, příjemně vyhřáté moře a pláže.

Vážení klienti, pevně věřím, že Vás naše kvalitní nabídka pro sezónu 2013 zaujme a těším se na setkání s Vámi v našich chorvatských destinacích.

Autor: Petr Skopal, CK CHERRY TOUR