LAST MINUTE pobyt v srdci historického Mikulova

Vítejte v historickém centru “města památek a vína” v příjemné chalupě U tety Kateřiny. Ubytování pro 10 osob je možné už od této soboty 10. až 17. 7. 2021.

Z oken nově zrekonstruované chalupy je vidět na 200 metrů vzdálený Mikulovský zámek a Svatý kopeček, ze kterého jsou pak překrásné výhledy na město a další dominanty této hojně navštěvované části jižní Moravy.

Chalupa se může pochlubit vlastním oploceným pozemkem, který zaručuje klid a dokonalé soukromí. Součástí je i garáž k parkování osobního auta, zastřešené stání pro další vůz, venkovní posezení s grilem, kolárna a zatravněný dvorek.

Je to ideální místo pro rodiny a skupiny přátel, co chtějí poznat místní gastronomii a vinařskou kulturu. K dokonalému vychutnání atmosféry Mikulova můžete využít posezení ve sklípku pod chalupou s vybranými vzorky vín. V okolí je také množství výborných restaurací a dalších sklípků s kvalitním vínem, ale to snad ani není nutné zmiňovat.

Historické památky a nepočítané množství přírodních zajímavostí řadí Mikulov k top destinacím Česka. Věřte, nudit se tu rozhodně nebudete.

Informace a rezervace volných termínů na Chata.cz.