Hotel Park Piešťany

Jako další lokalitu pro strávení naší dámské jízdy, na kterou se každý rok vydáváme, jsme zvolily největší a nejvýznamnější lázeňské město Slovenska – Piešťany. Vybraly jsme wellness hotel Park, který se nachází na okraji městského parku a u ramene řeky Váh. V blízkosti je pěší zóna a Lázeňský ostrov.

Po příjezdu do Piešťan jsme hotel nemohly vůbec najít a zabloudily jsme. Naštěstí se nás ujal ochotný pan taxikář a doprovodil nás přímo k hotelu. Auta jsme zaparkovaly na hotelovém uzavřeném parkovišti hlídané kamerovým systémem.

Ubytované jsme byly ve dvoulůžkových pokojích s LCD TV a vlastním sociálním zařízením, k dispozici jsme měly i balkon, z kterého byl hezký výhled na řeku. Měly jsme objednaný balíček služeb s názvem „Horečka sobotní noci.“ V ceně tohoto balíčku bylo zahrnuto ubytování, stravování formou polopenze, reflexní masáž chodidla, oxygenoterapie, parafangozábal a volný vstup do bazénu a fitness.  Navíc jsme obdržely bonusové služby v podobě uvítacího nápoje, ovocného košíčku a jasmínového čaje s medem.

Hned po ubytování jsme využily bonusu a objednaly si uvítací nápoj v hotelové kavárně a k tomu jsme ochutnaly i vynikající domácí dezert. Pak následovala procházka po přilehlém parku a centru města. Po večeři v hotelové restauraci jsme vyzkoušely bazén v hotelovém wellness centru s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír či vodní křesla s perličkovou masáží a hydromasáží). Druhý a třetí den jsme měly objednané terapie a masáže a večer jsme využily doprovodné programy, které hotel nabízel (cvičení ve vodě, hudební večer k poslechu i tanci).

Hotel i město jsou skutečně pozoruhodné a pobyt zde mohu jen doporučit. Touto cestou bych ráda pochválila i veškerý personál hotelu. Všichni byli vždy milí a velmi ochotní. I díky nim jsme zde strávily příjemnou dovolenou.

Verča