Festival otevřených sklepů – Jaro na Kyjovsku

Třicítka vinařů na dva dny přivítá ve svých sklepech na Kyjovsku návštěvníky z celé republiky.

19. a 20. června 2021
Kyjov, Milotice, Vlkoš, Bzenec, Vracov

Loni na jaře to nevyšlo, ani letos v dubnu, o to víc se těšíme na nový červnový termín. Odložený 27. Festival otevřených sklepů zavítá na Kyjovsko, které je známé jako kraj lidových písní, krojů, tanců, tradičních řemesel a hlavně vína. Na návštěvníky bude o víkendu 19. a 20. června čekat třicítka otevřených sklepů, degustace vín z rukou vinařů, doprovodný kulturní program a krajové speciality.

V ceně dvoudenní vstupenky je degustace všech festivalových vzorků, vstup do všech sklepů, tištěný průvodce festivalem, degustační sklenička, stylová látková taška, možnost využití festivalové kyvadlové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma. Sklepy se otevřou v sobotu 19. června od 10 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 15 hodin, po oba dva dny s možností nákupu vín jak u vinařů, tak i ve festivalovém e-shopu otevrenesklepy.cz/vino (kde lze vína nakupovat už nyní).

Registrační místo v atriu Informačního centra města Kyjova bude otevřeno v pátek 18. června od 17 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 15 hodin a v neděli od 10 do 12 hodin. Kyvadlová doprava mezi obcemi po celou dobu festivalu. Informace o vinařích, programu a ubytování i prodej vstupenek najdete na webu www.otevrenesklepy.cz.

 

 

Kontakt:

Kamila Vlčková | PR a komunikace

kamila.vlckova@nap.cz | otevrene.sklepy@nap.cz | tel.: 774 347 806

otevrenesklepy.cz | facebook.com/Festival.otevrenych.sklepu | instagram.com/vinarskaturistika