Dárky, co potěší..

Nejste si jistí, čím obdarovat své nejbližší tak, abyste jim udělali radost a aby se zároveň jednalo o něco výjimečného, máme pro vás tip. 

Dnes najdeme opravdu spoustu nápadů na vánoční dárky. Ne vždy se přitom musí jednat o hmotné věci. Darovat lze například poukaz na vzdělání, poznání, zdraví.. ale i zážitek, který si obdarovaní ponesou ve vzpomínkách celý život.

Když někomu darujete poukaz, který je zaměřený na jeho zájmy a potřeby, pak pro něj uděláte mnohem víc, než když mu pořídíte šperk nebo jiný hmotný dar, který má sice velkou hodnotu, ale nemusí odpovídat vkusu a požadavkům blízké osoby. Výsledný efekt je pak spíše neuspokojivý.

Mnohem lákavějšími se proto čím dál více stávají dárky ve formě poukazu. Můžete tak udělat radost dárkem, který částečně vyberete vy, ale který si ke své spokojenosti zároveň upraví i obdarovaný. Tak se vyhnete nejen špatnému výběru dárku, ale i neosobnímu obdarovávání penězi.

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější zážitkové a dárkové poukazy z nabídky zážitkového areálu Bukovanský mlýn, Hotelu Buchlov s wellness (přímo pod hradem Buchlov) a poukazy Penzionu Régio s wellness, moravskými víny a dárky z Lidové jizby.

Můžete tak druhé obdarovat výborným obědem v hotelové restauraci, wellness víkendem s masážemi v centru slováckého Kyjova, projížďkami na koních v Bukovanech, vyhlídkovými lety balonem nad Buchlovem a spoustou dalších nezapomenutelných aktivit. Kompletní nabídku poukazů najdete zde:

Vánoční poukazy z Bukovanského mlýna,

Vánoční poukazy od Ježíška z Buchlova

Vánoční poukazy Penzionu Régio.