Co s načatým večerem

S mojí rodinou jsem navštívila MiniWellness Régio v Kyjově.  Jednoho zimního večera, kdy se brzy smráká a bylo nám doma již dlouho, jsme přemýšleli, co s načatým večerem. Jelikož jsme z Kyjova, jsou možnosti možná trochu větší než na vesnici. Ven se nám nechtělo, do aquaparku je to trochu z ruky, tak nás napadlo, že bychom mohli využít příjemné koupání v místě bydliště. Na internetu jsem si našla kontakt na Wellness, které se nachází v budově penzionu Régio v Kyjově na Palackého ul.  a je spojeno s Lidovou jizbou, kde vyřizují rezervace. Paní na telefoně mi sdělila, že dnešní večer mají ještě volno a můžeme přijít. Okamžitě jsem rezervovala část Aqua, kde se nachází vířivka s parním boxem. Máme dvě děti, které se na koupačku velmi těšily. Sbalila jsem věci nejnutnější, ručníky jsou k dispozici zdarma, takže jsme toho moc nepotřebovali a ihned jsme vyrazili.

MiniWellness se nachází kousek od náměstí. Dorazili jsme na místo, velmi milá a ochotná paní nás přivítala, nabídla nám pití – možnost dát si kávu, víno, točená voda byla k dispozici přichystaná ve wellnessu zdarma. Doprovodila nás dolů do vířivky, která je přístupná z dvorku budovy penzionu. Tam nás přivítala relaxační hudba, zmiňovaný džbán čerstvé vody a ručníky. Děti se těšily do vody, vířivka byla přichystaná se světýlky, které každou chvíli měnily svou barvu a tím dodávaly místnosti pokaždé jinou tvář. Paní se nás ještě zeptala, jestli má nechat zapálené svíčky, kvůli dětem. Dali jsme je do bezpečné vzdálenosti a pomalu začali nasávat atmosféru. Vířivku jsme měli pronajatou 1,5 hod., k dispozici v ceně jsme měli ještě 15 minut na převlečení k dobru. Ve wellnessu jsou šatní skříňky, sprcha, toaleta, celé to bylo jen naše! J Naskákali jsme do vířivky, která byla pro nás čtyři akorát. Děti si chtěly měnit barvu osvětlení, voda byla teplounká akorát. Lze si samozřejmě napustit externí sprchou vodu studenější, příznivci horké vody si ji mohou nechat vyhřát na požadovanou teplotu. Relaxovali jsme dlouho, kupodivu i děti byly nějaké klidnější, ucucávaly vodu ze džbánku. Paní z Lidové jizby nám nabízela i víno či sekt s sebou, ale tuto možnost jsme odložili na dobu, kdy bychom si zašli do „wellnesska“ s manželem sami.

Manžel- příznivec horké vody a páry pak ještě vklouzl do parního boxu, který je v místnosti k dispozici spolu s vířivkou.

V centru se nachází i infrasauna, kterou jsme pro tu chvíli vynechali z důvodu přítomnosti svišťů, kteří saunu nemají až tak v oblibě jako my, takže se máme i příště na co těšit!

Možnost zajít si do MiniWellness v Kyjově vidím jako velmi svěží a téměř spontánní záležitost, v případě, že máte štěstí na volný termín jako my a třeba zmrzáte doma, je to příjemné osvěžení dlouhých zimních večerů.