Babylonské wellnwess

Čekalo nás s přítelem 10-ti leté výročí a tak jsem pořád očekávala, co vymyslí. Jelikož je na vymýšlení netradičních dárků machr, tušila jsem, že něco chystá. No a taky že jo.

Oba dva si libujeme v návštěvách saun a různých wellness , takže tohle byla jedna z možností, která mě napadla. A přítel nezklamal – opravdu přinesl poukázku na celodenní pobyt ve wellness, ale netradičním – a to babylonském wellness centru v Liberci.

Samozřejmě jsem byla zvědavá na co se mám těšit, tak jsem  se podívala na jejich webové stránky a byla jsem velmi překvapena jejich geniálním nápadem využít historii Babylonu k takovým účelům.

Wellness centrum se rozkládá na ploše větší než 1000m² a řadí se tak mezi největší v Čechách. V nabídce mají různé druhy saun ve stylu antických lázní, solné a bylinkové inhalace, whirpooly, solární louky, solný důl a další originální zážitky při návštěvě laconia, thepidária, či hamámu, oxygenterapie nebo kneipovy koupele . Navíc jsme dostali drobné občerstvení v podobě ovoce a minerální vody, které dotvářelo atmosféru celkové pohody a komfort, který jsme jinde nezažili.

U mě jednoznačně na plné čáře zvítězila sauna Afrikána, která mě svým úžasným písečným prostředím a slaměnými chaloupkami dostala do naprosté pohody.

Snažili jsme se opravdu využít všech možností saun a bazénů a byli jsme nadmíru spokojení, odpočinutí a kdyby to od nás z jižní Moravy nebylo tak daleko, tak jsme tam pořád.

Vy, co máte rádi wellness neváhejte ani minutu. Opravdu je to nezapomenutelný zážitek.