Apartmány Bělá pod Pradědem – Jeseníky

Je tomu týden, co jsme se vrátili z naší zimní dovolené v Jeseníkách. Jelikož jsme 3 rodiny s dětmi, je pro nás problematické najít vhodné ubytování pro naši skupinku. Proto si ubytování rezervujeme vždy předem, nemůžeme se bohužel spoléhat, že bychom na poslední chvíli nějaké ubytování našli.

Měli jsme při výběru ubytování velké štěstí, našli jsme krásné apartmány v Bělé pod Pradědem, které plně vyhovovali našim požadavkům. Na apartmány bylo i velmi dobré hodnocení od předchozích návštěvníků. Bylo nás celkem 6 dospělých a 5 dětí, takže jsme se krásně rozdělili do dvou apartmánů.

Po příjezdu nás uvítali příjemní majitelé a předali nám připravené apartmány. V apartmánech bylo příjemné teploučko, v jednom z apartmánů byla i krbová kamna, která dokreslovala výbornou atmosféru. Oba apartmány prošly kompletní rekonstrukcí a byly moderně vybaveny. Každý apartmán měl plně vybavenou kuchyni, milým překvapením pro nás byla pračka a myčka, ti co mají malé děti mě určitě pochopí, že to bylo velké plus. Když jsme uložili děti, tak jsme každý večer využívali saunu, která pro nás byla skvělou relaxací po náročném dni.

Na lyžování jsme dojížděli autem. Vystřídali jsme více areálů a testovali jsme, který nám bude nejvíce vyhovovat. V okolí jsme využili tyto lyžařské areály: Červenohorské sedlo, Bělá pod Pradědem, Ramzová a Petříkov. Nejvíce nám vyhovovalo lyžařské středisko Ramzová.

Všichni to znáte, jak dovolená (hlavně super dovolená)  rychle uteče. Byl to krásný týden, který jsme zde strávili. A protože se nám tu tak líbilo a Jeseníky jsme prozatím navštívili jen v zimě, tak jsme se s přáteli rozhodli, že tuto chalupu navštívíme i v létě, kdy tu děti budou moci využít prolézačky a bazén na zahradě. V okolí je mnoho míst, které navštívíme. Všichni už se moc těšíme na léto a děkujeme za krásné ubytování.

Justýna